Bilgilerin Doğruluğu

Bilgilerin Doğrulu

Bu internet sitesindeki bilgiler, TRYosKursu.Com ziyaretçilerine yöneliktir. TRYosKursu.Com, bu internet sitesideki bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini temin için gereken çabayı gösterecektir.

TRYosKursu.Com, sitede yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kullanıcıların TRYosKursu.Com 'a erişiminden ve TRYosKursu.Com 'u kullanmasından oluşacak herhangi bir zarar nedeniyle TRYosKursu.Com hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektır.

TRYosKursu.Com, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir, neticesinde haber verme sorumluluğu yoktu. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğunda olup TRYosKursu.Com site kullanıcılarına bilgi göndermek, güncelleme göndermek zorunda değildir.

Mevzuat ve İyiniyet Kuralları

TRYosKursu.Com 'daki bilgileri internet üzerinde bulunan tüm diğer bilgilerden de yararlanarak site ziyaretçilerine sunmuş olabilir. Yasal sakınca taşıdığı görülen içeriklerin info@tryoskursu.com e-posta adresine bildirilmesi ve doğruluğunun anlaşılması halinde bu yasal sakınca taşıyan içeriği 72 saat içerisinde TRYosKursu.Com verileri arasından kaldırılacaktır.

TRYosKursu.Com internet sitesini ziyaret anından itibaren yukarıda yazılı Bilgilerin Doğrulu metnini ve Mevzuat İyiniyet Kuralları metnini kabul etmiş sayılır.